(úvodní slovo)

Milí čtenáři, vážení zákazníci,

věřím, že vánoční svátky i vstup do nového roku jste strávili se svými rodinami a blízkými. Že i navzdory nepříznivé koronavirové situaci jste prožili tento čas v klidu a pokoji a nenechali jste si vzít pohodu, kterou právě konec roku nabízí.

Chtěla bych Vám jménem našeho týmu poděkovat za všechnu podporu a přízeň, kterou jsme od Vás dostali v loňském roce a na úvod toho letošního představit pár novinek, které jsme pro Vás pečlivě nachystali. Jedná se zejména o rozšíření nabízeného sortimentu na našem e-shopu.

V kategorii vín máte od ledna možnost u nás nově nakoupit vína skvělých moravských vinařství Nosreti a Konečný, která nabízejí pestrou škálu nejrůznějších odrůd, přívlastků a zajímavých „speciálek“. Od současných dodavatelů, Vinařství Červinka a Baraque, jsme se rozhodli sortiment také rozšířit a věříme, že si na své přijdou milovníci vín a ti z Vás, kteří s vínem doposud jen tak lehce laškovali.

V prosinci loňského roku jsme uzavřeli spolupráci s dodavateli prestižních čokolád, takže i v kategorii delikates můžete očekávat novinky.

Čeká na Vás spousta zajímavých rozhovorů z řad vinařů a sommeliérů, akcí a soutěží, které budeme sdílet nejen na našem e-shopu, ale i na sociálních sítích Instagram a Facebook. V soutěžích má možnost se aktivně zapojit každý a vyhrát můžete nejen vína, ale i naše delikatesy, slevové kupóny a dárkové poukazy.

Asi největší novinkou pro naše zákazníky je otevření nové prodejny na Praze 4, která bude sloužit zároveň i jako výdejna elektronických objednávek. Plánované dokončení je v II. polovině ledna a o jejím otevření Vás budeme samozřejmě včas informovat.

Zkrátka je toho hodně, co rok 2021 přinese a co my rádi přineseme Vám.

Přeji Vám do roku 2021 jen to nejlepší, hodně lásky, štěstí a hlavně pevné zdraví.

Hanka Maštalířová, spolumajitelka

Upozornění

Na našich stránkách naleznete informace o alkoholických nápojích. Jejich prodej je možný pouze osobám starším 18 let.​